.:: Firma Profili ::.

SANCAK ELEKTRİK; Konya da Elektrik tesisatı, taahhüt ve elektrik malzemeleri satışı alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Konyada 2010 yılında kurulan firmamız, Teknik Servis Hizmetleri olarak müşterilerimize 7-24 saat hizmet vermekteyiz.

 

Elektrik hizmetlerinde Teknik Bakım ve Danışmanlık hizmetleriniz için bizleri günün her saatinde arayabilir ve destek alabilirsiniz.

 

Faaliyet alanlarımızdaki problemlerinizin çözümleri için; özenli, titiz, temiz ve disiplinli çalışan ekiplerimiz ile Elektik Tadilat, Tamirat, Bakım ve Onarım hizmetlerini verebilmemin gururunu yaşıyoruz . Müşterilerimizin sorunlarına, istek ve taleplerine en kısa sürede cevap veriyoruz.

 

Konya ve Çevre ilçeleri içerisinde Elektrik sektöründeki hizmetlerimizin bir kaçını belirtmemiz gerekirse;

Led lamba montajı, hauz led montajı, asma tavan led montajı, Elektirk Arıza, Elektrik Tesisat İşleri, Elektrik Aydınlatma Montajı, Elektrik Pano Kurulum, İnternet Arıza, Telefon Arıza, Elektrik Sigorta Arızası, Elektrik Paratoner Kurulum, Elektrik Bakım, Elektrik Onarım İşleri, Elektrik Proje Çizimi, Elektrik Trafo Arızası, Elektrik Fabrika Tesisatı, Elektrik Daire Tesisatı, Elektrik İşyeri Tesisat, Elektrik Aydınlatma Dekarasyon, Elektrik Topraklama Tesisatı, Elektrik Pano Değişimi, Çevre Aydınlatma  Fabrika Aydınlatma, Bina Aydınlatma, Dış Cephe Aydınlatma, vs. gibi Elektrikle ilgili ismini sayamadığımız bir çok konu ile ilgili bireysel ve kurumsal hizmetlerimiz mevcuttur.Elektrik ile ilgili çalışmalarımızda kesinlikle Müşteri Odaklı çalışmalar sunmaktayız. İlk olarak iş güvenliği ve insan sağlığı başta olmak üzere ekonomik ve zaman kavramını da ön değerlerimiz içerisinde tutmaktayız.

 

Firmamız ile yapacağınız iş talep başvurularında deneyimli ekiplerimiz sizlere istenilen hizmetleriniz konusunda 7/24 saat kesintisiz olarak canlı destek vermektedir.


Müşterilerimizin yaşam alanlarındaki Elektrik güvenliğini sağlamak ve Elektrik yükseltmeleri ve iyileştirmeleri ile ilgili her türlü hizmetleri sunmaktayız.